avon true life bayan parfum 300x300 True Life Bayan ParfümYeni bir yıla hazırlanırken avon 2014 kampanyalarında yenilikler sizi bekliyor. Türkiyenin bir numaralı kozmetik ve parfüm markası seçilen firma kadın ve erkekler için yeni ve muhteşem kokusu ile dikkatleri üzerine çeken bir ürünü satışa sunuyor. Avon True Life Kadın EDT çiçeksi kokulardan vazgeçemeyenler için çok özel bir seçenek olacaktır. Ekonomik fiyatı ile avrupada gözde bir koku olan Avon True Life Parfüm çeşitleri şimdi ülkemizde sizlerin beğenisine sunuldu.

Avon True Life Kadın EDT
Size hayatın güzelliklerini müjdeleyen şakayık gülü kokunun üst notalarını oluşturmakta olup, enerjik ve rahat bir gün geçirmenizi sağlayacak olan tüm parfümlerin vazgeçilmezi misk yine yerini koruyor. Kaşmiş ve gül aromalarını bir arada sunan yeni kokunuz eğlenceli dakikaları beraberinde getiriyor.

Avon True Life Deodorant
Avon ocak kataloğu 2014 ile satışa çıkacak olan bu çok özel koku ile birlikte henüz devam ürünleri bulunmuyor. Kadın ve erkekler için özel geliştirilmiş olan kokuyu eşler aynı zamanda set halinde kullanması önerilir. Normal satış fiyatı 32 TL olup satışa sunulması onuruna ilk ay 14 TL olarak sizlere ulaşacaktır. Belirttiğim fiyat sadece ilk kampanya için geçerlidir. Avon ürünleri fiyat olarak her kampanya değişmektedir.

Ürün Kodu: 22523

blogger True Life Bayan Parfümfriendfeed True Life Bayan Parfümlinkedin True Life Bayan Parfümreddit True Life Bayan Parfümtumblr True Life Bayan Parfümdelicious True Life Bayan Parfümdiigo True Life Bayan Parfümstumbleupon True Life Bayan Parfümlivejournal True Life Bayan Parfümshare 16 16 True Life Bayan Parfüm
1.596 views

Kozmetik Menü
Kategoriler
Makyaj